محل تبلیغات شما
این جمله رو دیگه نگو
ک دل تورو زدم فکرشو کی میکرد اصن ک بری یک درصدم هرکی که پشتت حرفی زد پشت تو دراومدم
 سپردی که سمتت نیام مکه دشمنت شدم‌‌ توعاشقم بودی ولی بوده تقصیر خودم خیلی پیگیرت شدم
شرمنده اگه عکساتو هنوز دارم روی شونم عطر موهاتو هنوز دارم شبیه یه مرده روی تخت صد سال نوری نه میخابم نه بیدارم 
شرمنده اگه عکساتو هنوز دارم روی شونم عطر موهاتو هنوز دارم شبیه یه مرده روی تخت صد سال نوری ن میخابم نه بیدارم
لعنت به اون روزی ک ما 
راهمون خوردش بهم هربار میبینم عکستو خیلی میریزم بهم تو باعثش بودی اگه الان داغونو لهم
تا که فراموشت کنم چند هیچ شبی عکسی نزار اگه که دلتنگت شدم زنگ زدم هم بر ندار بچه بازی در نیار
شرمنده اگه عکساتو هنوز دارم روی شونم عطر موهاتو هنوز دارم شبیه یه مرده روی تخت صد سال نوری نه میخابم نه بیدارم

متن آهنگ کبریت حمید عسکری

شرمنده ...مجید خراطها

متن رضا صادقی به نام شونه به شونه

روی ,اگه ,موهاتو ,عطر ,شونم ,عکساتو ,هنوز دارم ,عطر موهاتو ,موهاتو هنوز ,شونم عطر ,دارم شبیه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سرزمین موسیقی علیرضا آیت اللهی Alireza Ayatollahi اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها bagmedesur دانلود سریال سوپرنچرال Cheap MLB Tampa Bay Rays Jerseys New Styles on Sale at Discount Price. مرجع تحقیقات دانشگاهی و طرح های توجیهی دانلود آهنگ|متن آهنگ|دانلود آهنگ جدید کیمیا Jack's blog